קוואסאקי מיול PRO DX

ה-Kawasaki Mule PRO-DX הוא רכב שימוש פרקטי ואמין המיועד למי שזקוק להובלה רב-תכליתית וכבדה בסביבות עבודה שונות. צד אחד, צד קומפקטי אך חזק זה משלב את שלדת MULE PRO הקשוחה בגודל מלא עם מנוע דיזל 993 סמ"ק 3 צילינדרים. עמוס בתכונות חדשניות, ה-Mule PRO-DX נותן מענה לצרכים של אנשי מקצוע מתעשיות שונות, כולל חקלאות, בנייה וגינון.

  רוצים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים או התקשרו: 077-230-3153

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  אחת התכונות הבולטות ביותר של מיול PRO-DX היא מערכת ה-Trans Cab המציעה גמישות בסידורי הישיבה. הרכב יכול להכיל עד שלושה נוסעים, ומספק מספיק מקום להעביר ציוד, כלים, חומרים ואנשים ביעילות באתר העבודה. בנוסף, קיבולת מיטת המטען הנדיבה ויכולות הגרירה הופכות אותו לסוס עבודה הכרחי עבור מי שזקוק לטרקטור משא אמין למשימות שונות.

  סקירת רכב

  תכונות עיצוב

  הקוואסקי מיול PRO-DX הוא רכב שימוש רב-תכליתי המיועד ליעילות ופרודוקטיביות. השלדה הקשוחה שלו בגודל מלא תוכננה להתמודד עם עבודות ושטח קשים, מה שהופך אותה למושלם עבור מגוון יישומים.

  הרכב כולל ארגז מטען מרווחת עם כושר נשיאה גדול, המאפשרת למשתמשים להעביר ציוד, כלים, חומרים וכוח אדם בקלות. ה-מיול PRO-DX מציע גם מערכת Trans Cab™ חדשנית המאפשרת ישיבה של 3 עד 6 נוסעים, בהתאם לתצורה שנבחרה על ידי המשתמשים.

  בנוסף, המיול PRO-DX מצויד במסגרת קשיחה ועמידה במתלים שנועדו לעמוד בתנאים קשים ולספק נסיעה חלקה. יתרה מכך, מרווח הקרקע הגבוה שלו מבטיח יכולת משופרת בשטח.

  ביצועי מנוע

  מתחת למכסה המנוע, הקוואסקי מיול PRO-DX מתגאה במנוע דיזל 3 צילינדרים בנפח 993 סמ"ק, המספק גם עמידות וגם כוח למשימות מאתגרות. מנוע קומפקטי זה מספק מומנט מספיק כדי להעביר חומרים ואנשים ביעילות באתר העבודה.

  מנוע הדיזל החסכוני בדלק מבטיח שעות פעילות ממושכות, ומאפשר זמן עבודה רציף ופרודוקטיבי באתר העבודה. עם הביצועים החלקים והחזקים שלו, המיול PRO-DX הוא טרקטור משא אמין ויעיל אידיאלי עבור סביבות עבודה שונות.

  טבלה: מפרטים

  מפרטערך
  סוג מנוע993 סמ"ק, דיזל 3 צילינדרים
  קיבולת ישיבה3 עד 6 נוסעים עם מערכת Trans Cab™‎
  קיבולת מיטת מטען20 רגל מרובע
  פינוי קרקעגבוה

  בסך הכל, טרקטור משא מיול PRO-DX, עם העיצוב החזק והמנוע החזק שלו, הוא כלי אמין ורב-תכליתי להובלת חומרים ונוסעים על פני שטחים ואתרי עבודה שונים.

  מפרט מפתח

  מידות

  רכב השירות קוואסקי מיול PRO-DX כולל עיצוב קומפקטי ובעל קיבולת גבוהה, מה שהופך אותו למתאים לאתרי עבודה ופעילויות שונות. עם מידות של 2.91 x 3.03 אינץ', רכב זה יכול להעביר ביעילות ציוד, כלים, חומרים ונוסעים בקלות.

  הילוכים

  מצויד במערכת הילוכים בעלת יכולת, ה-MULE PRO-DX מציע פעולה חלקה ואמינה. טרקטור משא זה מגיע עם מנוע 3 צילינדרים, OHV, מקורר נוזלים, דיזלבנפח של 993 סמ"ק. המנוע החזק הזה לא רק מספק ביצועים מצוינים אלא גם מבטיח את העמידות והאמינות שקוואסאקי ידועה בהם.

  קיבולת גרירה

  קיבולת הגרירה חיונית בטרקטור משא, וה-Kawasaki MULE PRO-DX מספק זאת בהרבה. סוס עבודה חזק זה מתהדר ביכולת גרירה מרשימה המאפשרת לו לבצע משימות תובעניות ביעילות. אידיאלי לשימוש באתרי עבודה, יכולות הגרירה של רכב זה מבטיחות שניתן להעביר חומרים וציוד בקלות.

  חסכון בדלק

  בנוסף להספק וליכולת הגרירה שלו, רכב השירות Kawasaki MULE PRO-DX מתהדר גם בצריכת דלק מעולה. מנוע הדיזל מבטיח שימוש יעיל בדלק, מה שהופך אותו לבחירה חסכונית עבור אלה הזקוקים לכלי רב-תכליתי וחרוץ.

  הפעלת ה-Mule PRO DX

  נוחות ונוחות

  ה-מיול PRO DX מציע נסיעה נוחה למשתמשים בסביבות עבודה שונות. רכב השירות כולל תא נוסעים מרווח עם מרווח רגליים ומרווח לראש, המאפשר חוויה נוחה בשעות ארוכות בעבודה. הפריסה הארגונומית של לוח המחוונים והבקרות מבטיחה גישה קלה לפונקציות חיוניות תוך כדי תנועה.

  בנוסף, המיול PRO DX מצויד במצע מטען רב-תכליתי, מה שמקל על הובלה ואבטחת סוגים שונים של חומרים, כלים וציוד. השריר המונע על ידי דיזל בשילוב עם שלדת Mule PRO מספק למשתמשים שותף אמין ויעיל לעבודה.

  תכונות בטיחות

  בטיחות היא בראש סדר העדיפויות של Mule PRO DX, אשר תוכנן עם תכונות בטיחות רבות כדי להבטיח נסיעה בטוחה ויציבה בהגדרות עבודה שונות. חלק מתכונות הבטיחות העיקריות כוללות:

  • חגורות בטיחות: כל הנוסעים מצוידים בחגורות בטיחות מתאימות, מה שמבטיח אבטחה במהלך הנסיעה.
  • מבנה מגן התהפכות (ROPS): מסגרת הרכב מתוכננת עם מערכת הגנה מפני התהפכות כדי למזער את הסיכון לפציעה במקרה של התהפכות רכב.
  • פנסים ופנסים אחוריים: ל-מיול PRO DX יש גם פנסים קדמיים וגם פנסים אחוריים, המאפשרים ניווט בטוח בסביבות עם תאורה חלשה.
  • בלם חניה: בלם חניה אמין מותקן עבור חניה מאובטחת בשטחים שונים.

  על ידי שילוב תכונות הבטיחות הללו, טרקטור משא Kawasaki Mule PRO DX מציע פתרון תחבורה מאובטח ויעיל למשימות הדורשות העברת אנשים, כלים וחומרים ברחבי אתר העבודה. רכב בעל קיבולת גבוהה זה לשלושה נוסעים משלב נוחות, נוחות ובטיחות כדי לספק למשתמשים שותף אמין לעבודה.

  המאמר נכתב ע"י יוני קינן

  חבר בכיר בסוכנות תמיר שלמור

  יוני הוא קיבוצניק אשר חי מסביב לרכבים תפעוליים. יוני וכותבי תוכן נוספים שמים דגש להביא לכם את המידע העדכני והמדויק ביותר על רכבי קלאב קאר. כדי שתוכלו למצוא את הכלי המתאים לכם.

   רוצים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים או התקשרו: 077-230-3153

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.